Site Overlay

Referencie

Vŕtanie do betónu vo veľkých areáloch, v rodinných domoch alebo v bytoch

Jadrové vŕtanie otvorov do betónu, muriva, tehlovej steny, kameňa a iných materiálov (odsávanie suchou formou alebo mokrou formou)

Rezanie otvorov do rôznych materiálov

Prestupy pre kanalizácie, kúrenie, vzduchotechniku, vodu, elektrické rozvody, zásuvky, digestory, klimatizácie, kotvenie a iné

Vŕtanie sond do podláh pre výpočet nosnoti

vŕtanie do betónu
vrtanie do betonu
jadrové vŕtanie
jadrove vrtanie
vŕtanie do betónu
vŕtanie betónu
vrtanie do betonu
vŕtanie

Kontaktuje nás pre nazáväznú cenovú ponuku na vŕtanie.

Poskytujeme vŕtanie do železobetónu, muriva, kameňa a rôznych iných materiálov. Kontaktujte nás ohľadom obhliadky alebo cenovej ponuky. Všetko precízne zameriame podľa Vašich požiadaviek.

S profesionálnym prístupom vykonávame svoju prácu a zodpovednosti. Nezanechávame za sebou neporiadok, ale pracovisko upraceme a vyčistíme. Spokojný zákazník je naša najlepšia referencia. Poskytneme Vám naše skúsenosti a znalosti, ktoré si neustále rozširujeme už viac ako 10 rokov. Našim cieľom je, aby bola realizácia pre Vás nákladovo, čo najvýhodnejšia a z pohľadu ochrany zdravia a majetku, čo najbezpečnejšia. Ak sa vyskytnú počas prác neočakávané situácie, radi Vám pomôžeme, aby všetko prebehlo plynule a bez prestojov, ktoré Vám spôsobujú dodatočné časové alebo finančné náklady.

Prácu vykonávame flexibílne s veľkým dôrazom na efektívne vykonanie všetkých prác, ktoré požadujete. Okrem vŕtanie poskytujeme aj drobné stavebné práce ako napríklad obkladanie, murárske činnosti,

Pôsobíme v Bratislave a okolí, v Trenčíne a okolí, v Púchove a okolí, v Žiline a okolí, v Humennom a okolí. Prakticky sme precestovali už celé Slovensko. Používame prvotriedne vybavenie, ktoré nám dovoľuje vykonať vŕtanie v špičkovej kvalite.

www.vrtaniedobetonu.sk